HORZ TJ STADION TEPLICE spol. s r.o.

CZ EN

3D data forma CAD/CAM práce ve 3D 3D data pin CAD/CAM práce ve 3D
lis2 Moderní výrobní zařízení anteny Speciální konstrukce a měřící systémy
lis1 Moderní výrobní zařízení

Výroba a vývoj

Společnost Horz nabízí svým zákazníkům komplexní realizaci projektu. Díky nástrojům neustálého zlepšování jsme schopni nabídnou vysokou kvalitu našich výrobků za příznivé ceny.

Nabízíme:

  • spoluúčast na vývoji designu výrobku, včetně CAD/CAM prací ve 3D. Příkladem je vývoj plastového napojení bočního spouštěcího skla a dveřního systému pro Porsche Cayenne
  • konstrukci a výrobu forem, extruzních nástrojů, řezacích a sekacích nástrojů, včetně plného odzkoušení a uvedení do výroby
  • prototypovou výrobu, malé série a velkosériovou výrobu
  • zpracování technických plastů, včetně kovových zálisků
  • zpracování PE, PP, PET, PVC, EPDM a dalších materiálů
  • tisky na naše díly a horkou ražbu

Výroba probíhá na nejmodernějších zařízeních, jako jsou Engel, Battenfeld. Technologickými možnostmi často převyšujeme naši konkurenci. Uzavírací síly v případě vstřikování dosahují až 1800 tun, disponujeme také technologiemi vyfukování, extruze, řezání, sekání a jiné.

Naše díly najdou široké uplatnění jak v náročném automobilovém průmyslu, tak v potravinářském, kosmetickém a jiném spotřebním průmyslu.

Věnujeme se také vývoji speciálních měřících, dopravníkových a montážních systémů. Naším posledním dílem je zařízení pro bezkontaktní měření antén pájených do PVB fólie čelního skla a optické snímání pozice dílů lepených na skle Mercedes cabrio/coupe.


Adresa: Telefon: E-mail: Fax: IČ:    615 34 196
Na Lučinách 541 +420 417 560 460 horz@volny.cz +420 417 560 487 DIČ:  CZ 615 34 196
417 12  Proboštov u Teplic

Copyright © 1998 - 2018, LR Design Studio.
Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.